Grown-ish – zwiastun 4. sezonu

}

Data: 30 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Freeform opublikowała zapowiedź czwartego sezonu serialu Grown-ish, będącego spin-offem produkcji Czarno to widzę.

Główną bohaterką jest Zoey Johnson (Yara Shahidi), najstarsza córka Andre i Rainbow, których kojarzyć możecie z serialu matki. Zoey rozpoczyna naukę w collegu. Serial ukazuje problemy współczesnych studentów i ich rozterki życiowe, do jakich zmusza ich rozpoczęcie swojej zawodowej ścieżki.

W czwartym sezonie Zoey jest już na ostatnim roku studiów, jednak dalej zmaga się z dramatami związanymi z trudnymi relacjami pomiędzy swoimi rówieśnikami. Seria ta będzie zawierać odniesienia do ruchu Black Lives Matter.

Za serial odpowiada Kenya Barris. Do świata przez nią stworzonego należy jeszcze produkcja Mixed-ish, która jest prequelem Czarno to widzę. Serial matka otrzymał odnowienie na ósmy finałowy sezon, a prequel anulowano po dwóch sezonach.

Premiera nowych epizodów Grown-ish już 8 lipca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o dorastaniu - top 10

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.