Dobry omen – serial dostaje odnowienie na 2. sezon

}

Data: 30 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Wiadomość ta z pewnością dla wielu z Was jest niemałym zaskoczeniem. Serial Dobry omen, który zadebiutował w 2019 roku jako produkcja limitowana, taką jednak nie zostanie. Amazon Studios i BBC Studios zdecydowały odnowić ten tytuł na drugi sezon, który również składał będzie się z sześciu odcinków.

Michael Sheen i David Tennant mają powrócić do swoich ról – anioła Aziraphale i demona Crowley’a. Zdjęcia do nowej serii rozpocząć mają się jeszcze w tym roku w Szwecji.

Dobry omen jest adaptacją książki Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Akcja rozpoczyna się na kilka dni przed przepowiedzianą przez wiedźmę apokalipsą w trakcie, której nastąpi wojna pomiędzy Piekłem a Niebem. Ta wiadomość nie podoba się aniołowi Aziraphale’owi i demonowi Crowley’owi, bowiem na Ziemi żyje im się całkiem dobrze. Łączą oni siły i postanawiają odnaleźć Antychrysta, aby uniknąć końca świata.

Drugi sezon będzie wychodzić poza fabułę znaną z powieści. Ukaże on nam moc niesamowitej przyjaźni między aniołem i demonem. Po udaremnieniu apokalipsy wracają oni do zwykłego i nadzwyczaj łatwego życia na Ziemi. Wtedy jednak przybywa posłaniec, który przynosi im zaskakującą wiadomość.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hellraiser powróci jako serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.