w

Green Eggs and Ham – jest data premiery nowej animacji od Netflixa!

green eggs and ham netflix images 2
netflix

Netlix ujawnił właśnie datę premiery swojego nowego serialu animowanego opartego na popularnej książce dla dzieci autorstwa Dr. Suessa o tym samym tytule.

Green Eggs and Ham ma składać się z 13 odcinków. Animacja ukaże nam losy dwójki bohaterów, którzy wybierają się w podróż przez kraj, odkrywając co raz to nowe rzeczy i testując granice swojej przyjaźni. Poznają także smak tytułowej potrawy, jaką są zielone jajka sadzone. Z czasem ich drogi krzyżują się z pewną kobietą i jej córką. Teraz w czwórkę muszą poradzić sobie z niecodziennymi problemami.

Premiera serialu już 8 listopada. Poniżej filmik ukazujący obsadę, która czyta oryginalną książkę. Wśród gwiazd, które użyczą swojego głosu postaciom z animacji znaleźli się Adam Devine, Michael Douglas, Diane Keaton, Tracy Morgan, Jeffrey Wright oraz Jillian Bell. Za serial odpowiada Jared Stern.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

vikings 6 poster e1570551193246

Wikingowie sezon 6. – jest zwiastun i data premiery!

aaaabtguwuvawbgmtq3fkotefj6u7vch t9a 40ma 1ryk1bbsbishoyxdxlrdtyyp5fng1kzgo2d3ss1jdmuzeuik bnuzhqzw4hn7nrjhvcemmty0r

The End of the F***ing World sezon 2. – znamy datę premiery!