pixel

Przeczytano:

Green Eggs and Ham – jest data premiery nowej animacji od Netflixa!

09 10 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netlix ujawnił właśnie datę premiery swojego nowego serialu animowanego opartego na popularnej książce dla dzieci autorstwa Dr. Suessa o tym samym tytule.

Green Eggs and Ham ma składać się z 13 odcinków. Animacja ukaże nam losy dwójki bohaterów, którzy wybierają się w podróż przez kraj, odkrywając co raz to nowe rzeczy i testując granice swojej przyjaźni. Poznają także smak tytułowej potrawy, jaką są zielone jajka sadzone. Z czasem ich drogi krzyżują się z pewną kobietą i jej córką. Teraz w czwórkę muszą poradzić sobie z niecodziennymi problemami.

Premiera serialu już 8 listopada. Poniżej filmik ukazujący obsadę, która czyta oryginalną książkę. Wśród gwiazd, które użyczą swojego głosu postaciom z animacji znaleźli się Adam Devine, Michael Douglas, Diane Keaton, Tracy Morgan, Jeffrey Wright oraz Jillian Bell. Za serial odpowiada Jared Stern.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również