13 powodów sezon 3. – sprawdźcie zapowiedź! Ogłoszono także kiedy koniec serialu!

}

Data: 2 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

13 powodów to młodzieżowy dramat od Netflixa, o którym już nie raz było głośno, a to za sprawą poruszanego w nim tematu samobójstwa młodej dziewczyny. Teraz powraca z sezonem trzecim, którego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

https://youtu.be/Pws-LN_-riM

Zwiastun ukazuje nam wiele nowości i jeszcze więcej tajemnic. Już sam jego początek mrozi krew w żyłach, bowiem rozpoczyna się on od morderstwa. Tożsamość ofiary nie jest ukrywana, to Bryce Walker. Głównym podejrzanym staje się Clay, który będzie starał się zadbać o to, aby śledztwo nie ujawniło tajemnic młodzieży z Liberty High.

Poinformowano także, że kolejny zamówiony sezon będzie finałowym. Premiera sezonu trzeciego już 23. sierpnia na Netflixie. Składał się on będzie z 13. odcinków, a jego akcja rozpocznie się osiem miesięcy po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej serii.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Briarpatch – zwiastun thrillera od twórcy Mr. Robot!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.