pixel

Przeczytano:

Grace i Frankie – sezon 7. ostatnim!

05 09 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Grace i Frankie to jeden z najdłużej prowadzonych seriali przez Netflixa. Potwierdzono właśnie, że produkcja otrzymała zamówienie na kolejny siódmy już sezon. Poinformowano także, że będzie to seria finałowa.

To komediodramat opowiadający historię dwóch kobiet, które połączyła przyjaźń po tym, jak ich życie wywróciło się do góry nogami, gdy dowiedziały się, że ich mężowie są zakochanymi w sobie gejami. Chodź do tej pory wiecznie ze sobą walczyły, po tym wydarzeniu połączyła je nieoczekiwana więź. Starsze panie rozpoczynają przeżywanie drugiej młodości. Chodzą na randki, tańczą w barach a nawet palą trawkę. W głównych rolach występują Jane Fonda i Lily Tomlin.

Ostatni sezon składać się ma z 16 odcinków. Data jego premiery nie jest na razie znana. Jeszcze debiutu nie miał sezon szósty, który na platformie ma pojawić się w styczniu 2020 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również