Jack Ryan sezon 2. – Krasinski na nowym plakacie produkcji!

}

Data: 5 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Amazon rozpoczął promocję drugiego sezonu swojej oryginalnej produkcji o pewnym pracowniku CIA mierzącym się ze światowym terroryzmem. Zerknijcie poniżej jak odtwórca głównej roli, John Krasinski prezentuje się na nowym plakacie Jack’a Ryan’a.

Akcja drugiego sezonu przeniesienie się do Ameryki Południowej. Jack po wyśledzeniu podejrzanego transportu nielegalnej broni natrafia na dalekosiężny spisek, w który zamieszany jest nawet sam prezydent Wenezueli.

Do obsady kontynuacji należą także Noomi Rapace jako nowa agentka, która okaże się szpiegiem, Michael Kelly, Jovan Adepo, Jordi Molla, Cristina Umana i Francisco Denis.

Oficjalna data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze podana. Sądząc z powyższego wpisu, być może poznamy ją jutro.

jackryan
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kolejny złoty rok Stephena Kinga? Powstaje nowy serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.