w

Jack Ryan sezon 2. – Krasinski na nowym plakacie produkcji!

tvline

Amazon rozpoczął promocję drugiego sezonu swojej oryginalnej produkcji o pewnym pracowniku CIA mierzącym się ze światowym terroryzmem. Zerknijcie poniżej jak odtwórca głównej roli, John Krasinski prezentuje się na nowym plakacie Jack’a Ryan’a.

Akcja drugiego sezonu przeniesienie się do Ameryki Południowej. Jack po wyśledzeniu podejrzanego transportu nielegalnej broni natrafia na dalekosiężny spisek, w który zamieszany jest nawet sam prezydent Wenezueli.

Do obsady kontynuacji należą także Noomi Rapace jako nowa agentka, która okaże się szpiegiem, Michael Kelly, Jovan Adepo, Jordi Molla, Cristina Umana i Francisco Denis.

Oficjalna data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze podana. Sądząc z powyższego wpisu, być może poznamy ją jutro.

jackryan 695x1024
comingsoon

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Grace i Frankie – sezon 7. ostatnim!

blank

Ziemiomorze zostanie zaadaptowane na serial!