w

Jack Ryan sezon 2. – Krasinski na nowym plakacie produkcji!

jack ryan renewed season 3 amazon
tvline

Amazon rozpoczął promocję drugiego sezonu swojej oryginalnej produkcji o pewnym pracowniku CIA mierzącym się ze światowym terroryzmem. Zerknijcie poniżej jak odtwórca głównej roli, John Krasinski prezentuje się na nowym plakacie Jack’a Ryan’a.

Akcja drugiego sezonu przeniesienie się do Ameryki Południowej. Jack po wyśledzeniu podejrzanego transportu nielegalnej broni natrafia na dalekosiężny spisek, w który zamieszany jest nawet sam prezydent Wenezueli.

Do obsady kontynuacji należą także Noomi Rapace jako nowa agentka, która okaże się szpiegiem, Michael Kelly, Jovan Adepo, Jordi Molla, Cristina Umana i Francisco Denis.

Oficjalna data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze podana. Sądząc z powyższego wpisu, być może poznamy ją jutro.

jackryan
comingsoon

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

grace and frankie final e1567615795892

Grace i Frankie – sezon 7. ostatnim!

tales from earthsea e1567603051218 700x343

Ziemiomorze zostanie zaadaptowane na serial!