Gra o tron – wiemy, kiedy się spodziewać 8 sezonu

j

Autor: Ania Walter

}

Data: 26 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Znamy przewidywaną datę premiery ostatniego sezonu Gry o tron. Dyrektor premierowy HBO potwierdził, kiedy poznamy długo wyczekiwane zakończenie serialu. Czego możemy się po nim spodziewać?

Gra o tron

Watchers on the wall

Jak dotąd stacja HBO utrzymywała, że na finał Gry o tron możemy oczekiwać do 2019 roku. Dyrektor programowy, Casey Bloys, doprecyzował pojawiające się informacje, zapowiadając, że 8 sezon pojawi się już w pierwszej połowie wspomnianego roku.

W Internecie zaroiło się od przecieków i spekulacji dotyczących 8 sezonu.
Hannah Murray grająca w serialu Gilly przyznała, że serial nie będzie miał bajkowego zakończenia. Myślimy, że ciężko takiego od Gry o tron oczekiwać. Z kolei po wypowiedzi Iaina Glena, czyli serialowego Joraha, do The Indian Express, możemy się spodziewać kapitalnego finału serii, ale to, jak się sprawy potoczą, nie zadowoli każdego.

Zakończenie powinno też być zaskakujące (wypowiedź Leny Headey). Wszystkie te określenia pasują do Gry o tron, która słynie z nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wpis Maisie Williams (Arya) z hasztagiem #lastwomanstanding może sugerować, że młoda wojowniczka z rodu Starków zostanie ostatnią żyjącą bohaterką. Internauci spekulują też o długo wyczekiwanym wydarzeniu, Cleganebowl.

Pozostaje nam teoretyzować i czekać do pierwszej połowy 2019 roku.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ  Fenomen serialowych drani - znienawidzeni przez towarzyszy, kochani przez kobiety

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Ania Walter

Uwielbia wszystko, co animowane. Poza oglądaniem seriali lubi o nich rozmawiać. Amatorka sensownych i mniej istotnych tworów artystycznych.