w

Gra o tron – wiemy, kiedy się spodziewać 8 sezonu

Gra o tron
HBO

Znamy przewidywaną datę premiery ostatniego sezonu Gry o tron. Dyrektor premierowy HBO potwierdził, kiedy poznamy długo wyczekiwane zakończenie serialu. Czego możemy się po nim spodziewać?

706 Beyond Frozen Lake Daenerys Jorah 750x430
Watchers on the wall

Jak dotąd stacja HBO utrzymywała, że na finał Gry o tron możemy oczekiwać do 2019 roku. Dyrektor programowy, Casey Bloys, doprecyzował pojawiające się informacje, zapowiadając, że 8 sezon pojawi się już w pierwszej połowie wspomnianego roku.

W Internecie zaroiło się od przecieków i spekulacji dotyczących 8 sezonu.
Hannah Murray grająca w serialu Gilly przyznała, że serial nie będzie miał bajkowego zakończenia. Myślimy, że ciężko takiego od Gry o tron oczekiwać. Z kolei po wypowiedzi Iaina Glena, czyli serialowego Joraha, do The Indian Express, możemy się spodziewać kapitalnego finału serii, ale to, jak się sprawy potoczą, nie zadowoli każdego.

Zakończenie powinno też być zaskakujące (wypowiedź Leny Headey). Wszystkie te określenia pasują do Gry o tron, która słynie z nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wpis Maisie Williams (Arya) z hasztagiem #lastwomanstanding może sugerować, że młoda wojowniczka z rodu Starków zostanie ostatnią żyjącą bohaterką. Internauci spekulują też o długo wyczekiwanym wydarzeniu, Cleganebowl.

Pozostaje nam teoretyzować i czekać do pierwszej połowy 2019 roku.

 

 

 

Ania Walter

Autor: Ania Walter

Uwielbia wszystko, co animowane. Poza oglądaniem seriali lubi o nich rozmawiać. Amatorka sensownych i mniej istotnych tworów artystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Netflix

Netflix zapowiada nowe seriale na sierpień 2018

wciągające seriale

10 seriali, od których się nie oderwiesz