Gra o tron – George R.R. Martin liczył na 13 sezonów

18 września 2018 | Newsy

j

George R.R. Martin, twórca książkowego oryginału Gry o tron, wyznał wywiadzie, że nie rozumie dlaczego serial skończy się już po następnym sezonie.

Gra o tron zdobyła po raz trzeci nagrodę Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. Twórcy produkcji opowiedzieli przy tej okazji więcej o nadchodzącym sezonie. Największe poruszenie wywołał jednak George R.R. Martin, który powiedział, że spodziewał się aż trzynastu sezonów!

gra o tron sezon 8 kiedy bedzie premiera ostatniego sezonu serialu article

ZOBACZ TEŻ  Seriale HBO na promocyjnym zwiastunie, w tym Gra o tron!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram