Good Omens – niesamowita współpraca anioła i demona, zobaczcie zwiastun!

}

Data: 7 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Good Omens to nowy apokaliptyczny serial produkowany dla Amazona, którego 6-odcinkowy sezon zadebiutuje już 31 maja. Poniżej obejrzyjcie pełny zwiastun produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=hUJoR4vlIIs&feature=youtu.be

W rolach głównych David Tennant i Michael Sheen. Pierwszy wcieli się w rolę demona Crowleya, a drugi zagra anioła Aziraphala. Dwa zupełne przeciwieństwa zostaną zmuszone, aby ze sobą współpracować, bowiem światu grozi nieuchronna zagłada. Na Ziemi pojawili się już Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, a to nie wróży nic dobrego. Nowi sojusznicy muszą jak najszybciej odnaleźć zaginionego Antychrysta, chłopca, który przypadkowo trafił na wychowanie do zwyczajnej rodziny.

Serial oparty jest na powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Gaiman jest autorem scenariusza adaptacji. W obsadzie znaleźli się m.in. Jon Hamm (archanioł Gabriel), Anna Maxwell Martin (Belzebub), Derek Jacobi (Metatron), a głosem Benedicta Cumberbatcha przemówi Szatan, Francesy McDormanda – Bóg, a śmierci głosu użyczył Brian Cox.

good omens poster amazon prime

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The rain - nowy serial oryginalny Netflixa - znamy datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.