Brie Larson wystąpi w serialu o CIA!

}

Data: 7 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Brie Larson aktorka znana z roli Kapitan Marvel przechodzi na mały ekran. Tym razem wcieli się w funkcjonariuszkę FBI w dramacie produkowanym dla Apple.

Nowa produkcja nie posiada jeszcze tytułu, ale znamy lekki zarys fabuły. Larson wystąpi jako Amyrillis Fox, młoda kobieta, która dołącza do CIA. Scenariusz opierał się będzie na jej wspomnieniach. Ujrzymy rozwój jej kariery, tajne operacje z jakimi miała do czynienia oraz to jakie relacje ma z najbliższymi i jakie prowadzi prywatne życie. Serial będzie opierał się na prawdziwych wydarzeniach ukazanych w książce FOX Life Undercover: Coming of Age in the CIA, która zadebiutuje dopiero na jesień. Autorem scenariusza i producentem wykonawczym ma być Megan Martin.

Larson ostatni raz w serialu wystąpiła w 2009 roku. Zagrała Kate Gregson w Wszystkie wcielenia Tary. Od tamtej pory mogliśmy zobaczyć ją w kinowych hitach tj. Free Fire, Kong: Wyspa Czaszki czy Pokój, a w tym roku do kin wejdą dwa filmy z jej udziałem Avengers: Endgame i Kapitan Marvel.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Deadly Class definitywnie się skończyło!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.