„Good Girls” – dlaczego nie będzie 5 sezonu?

j

Autor: Dominik Smyk

}

Data: 8 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Pod koniec maja tego roku zaczęły krążyć plotki, że serial „Good Girls” od stacji NBC doczeka się 5 sezonu, który to miałby stanowić zamknięcie serii. Wszystkie trzy główne aktorki, czyli Christina Hendricks, Mae Whitman i Retta zgodziły się nawet na znaczną obniżkę wynagrodzenia. Do powstania nowych odcinków jednak nie dojdzie. Co było przyczyną tej decyzji?

good girls

Mimo tego, że umowa o przedłużeniu została podpisana i nawet zaplanowano już emisję w roku 2022 niecały miesiąc po podjęciu decyzji zdecydowano o przerwaniu współpracy. Głównym powodem podjęcia takiej decyzji okazały się mimo wszystko kwestie finansowe, choć tak naprawdę one okazały się tylko wymówką od prawdziwego problemów.

Jedna z gwiazd serialu – Manny Montana nie do końca dogadywała się z odtwórczynią głównej roli, z którą to mężczyzna miał najwięcej scen, czyli z Hendricks. Dlatego, też proponowane przez niego kwoty były nie osiągalne dla twórców serialu. Inna kwestią sporną okazał się również terminarz zdjęć, którego dopasowanie pod wszystkich okazało się niezwykle problematyczne.

Wszystko to poskutkowało zakończeniem „Good Girls”. Żałujecie, że podjęto taką decyzję?

Źródło: TVline

ZOBACZ TEŻ  Świat według Kiepskich – to koniec?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Ooo jak to 🙁 bardzo liczyłam na ten sezon…

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze