„Good Girls” – dlaczego nie będzie 5 sezonu?

8 lipca 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Pod koniec maja tego roku zaczęły krążyć plotki, że serial „Good Girls” od stacji NBC doczeka się 5 sezonu, który to miałby stanowić zamknięcie serii. Wszystkie trzy główne aktorki, czyli Christina Hendricks, Mae Whitman i Retta zgodziły się nawet na znaczną obniżkę wynagrodzenia. Do powstania nowych odcinków jednak nie dojdzie. Co było przyczyną tej decyzji?

good girls

Mimo tego, że umowa o przedłużeniu została podpisana i nawet zaplanowano już emisję w roku 2022 niecały miesiąc po podjęciu decyzji zdecydowano o przerwaniu współpracy. Głównym powodem podjęcia takiej decyzji okazały się mimo wszystko kwestie finansowe, choć tak naprawdę one okazały się tylko wymówką od prawdziwego problemów.

Jedna z gwiazd serialu – Manny Montana nie do końca dogadywała się z odtwórczynią głównej roli, z którą to mężczyzna miał najwięcej scen, czyli z Hendricks. Dlatego, też proponowane przez niego kwoty były nie osiągalne dla twórców serialu. Inna kwestią sporną okazał się również terminarz zdjęć, którego dopasowanie pod wszystkich okazało się niezwykle problematyczne.

Wszystko to poskutkowało zakończeniem „Good Girls”. Żałujecie, że podjęto taką decyzję?

Źródło: TVline

ZOBACZ TEŻ  Świat według Kiepskich – to koniec?

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Ooo jak to 🙁 bardzo liczyłam na ten sezon…

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram