Przeczytano:

Prequel “Gry o tron” – 2 nowe aktorki w obsadzie

08 07 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Dominik Smyk

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nadchodząca seria HBO “House of Dragon”, która to będzie stanowić prequel serialu “Gra o tron” zapowiada się wyśmienicie. Przypomnijmy, że produkcja serialu, którego premiera ma odbyć się w 2022 roku, rozpoczęła się trzy miesiące temu w kwietniu. Jeśli, zaś chodzi o fabułę to opowiadać ma ona o wydarzeniach do których doszło blisko 170 lat przed główną akcją pierwowzoru i skupić się na domu rodziny Targaryenów.

Wcześniej ogłoszono, że główna rola w tej produkcji, która to wchodzić ma w skład powstającego właśnie uniwersum opartego na książka Georga RR Martina przypadła Paddy’iemu Considine. Oprócz niego na ekranie pojawić mają się inni uznani aktorzy, do których to z pewnością zaliczyć można: Matta Smitha, Emma D’arcy, czy też Rhys Ifansa.

milly alcock emily carey7

Teraz ogłoszono kolejne dwie osoby, które to dołączą do obsady serialu. Będą to dwie młode aktorki, których występ w tym serialu będzie gościnny. Milly Alcock zagra młodszą wersję księżniczki Rhaenyry Targaryen, zaś Emily Carey wcieli się w młodą Alicent Hightower – córkę namiestnika króla.

Źródło: Screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Przeczytaj również