Ghost Rider od Hulu jednak nie powstanie!

26 września 2019 | Newsy

Na początku tego roku w sieci pojawiły się informacje jakoby platforma Hulu planowała zrobić serial o ognistym mścicielu, który pojawił się w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Miał on powstać we współpracy z Marvel Television.

Jednakże jak się okazuje produkcja została właśnie anulowana ze względu na różnice artystyczne Marvela a Hulu. Obie strony nie potrafiły rozwiązać tego sporu, dlatego też władze platformy zrezygnowały z projektu. Jak na razie nie wiadomo czy Marvel TV będzie poszukiwał nowego domu dla serialu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Ty sezon 2. – prześladowca powraca! Zobaczcie plakat i poznajcie datę premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram