Made for Love – nowe nazwisko w obsadzie komedii od HBO Max!

}

Data: 26 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Made for Love to komedia będąca adaptacją powieści Alissy Nutting. Wiadomo już, że główną postać w serialu zagra Cristin Milioti. Dołączy do niej Ray Romano, znany m.in. z serialu Wszyscy kochają Raymonda.

Romano wcieli się w Herberta, ojca głównej bohaterki, która po 10 latach nieszczęśliwego małżeństwa z socjopatycznym milionerem i odkryciu w swojej głowie tajemniczego chipu ucieka od męża. Z kolei Herbert pragnie spędzić resztę życia z lalką, do złudzenia przypominającą prawdziwą kobietę.

Produkcja ta w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowie nam o miłości, rozwodzie i zemście. Będziemy świadkami najgorszych ludzkich zachowań, jakich są w stanie dokonać ludzie w imię miłości lub w imię jej zniszczenia.

Made for Love zadebiutuje w przyszłym roku na HBO Max.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Detektyw - HBO zdradza datę premiery 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.