w

Made for Love – nowe nazwisko w obsadzie komedii od HBO Max!

ray romano says there wont be an everybody loves raymond revival
upi

Made for Love to komedia będąca adaptacją powieści Alissy Nutting. Wiadomo już, że główną postać w serialu zagra Cristin Milioti. Dołączy do niej Ray Romano, znany m.in. z serialu Wszyscy kochają Raymonda.

Romano wcieli się w Herberta, ojca głównej bohaterki, która po 10 latach nieszczęśliwego małżeństwa z socjopatycznym milionerem i odkryciu w swojej głowie tajemniczego chipu ucieka od męża. Z kolei Herbert pragnie spędzić resztę życia z lalką, do złudzenia przypominającą prawdziwą kobietę.

Produkcja ta w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowie nam o miłości, rozwodzie i zemście. Będziemy świadkami najgorszych ludzkich zachowań, jakich są w stanie dokonać ludzie w imię miłości lub w imię jej zniszczenia.

Made for Love zadebiutuje w przyszłym roku na HBO Max.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

190924 riley voelkel the originals

Wampiry: Dziedzictwo sezon 2. – Freya Mikaelson powróci!

ghost rider shield

Ghost Rider od Hulu jednak nie powstanie!