Ty sezon 2. – prześladowca powraca! Zobaczcie plakat i poznajcie datę premiery!

12 listopada 2019 | Newsy

Ty to Netflixowski thriller, który już niedługo powróci z drugim sezonem. W sieci pojawił się właśnie plakat promujący produkcję. Podana została także data premiery.

Przygodę z nowymi odcinkami serialu zaczniemy jeszcze w tym roku, bowiem zadebiutuje on już 26 grudnia.

Główny bohater to Joe Goldberg, czarujący kierownik księgarni, który zakochuje się w młodej pisarce – Guinevere Beck. Z tego uczucia popada w obsesję i jest gotów zrobić wszystko, aby stać się częścią jej życia. Produkcja oparta jest luźno o powieść Caroline Kepnes.

W drugim sezonie Joe (Penn Badgley) przenosi się z Nowego Jorku do Los Angeles. Tam upatruje sobie kolejną ofiarę. Jest nią Love Quinn, w tej roli Victoria Pedretti, aspirująca szefowa kuchni, pracująca jako menadżerka w ekskluzywnym sklepie spożywczym. Dużą rolę odegra także Candace, była dziewczyna Joe’a, która powraca i sprawi mu problemy. W tej roli Ambyr Childers.

ty sezon2

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Popularne seriale amerykańskie Netflix - poznaj tych 5 propozycji

Ty

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram