Genialna Morgane – już w grudniu na FOX!

}

Data: 26 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Na fanów seriali, już na początku grudnia czekać będzie miła niespodzianka. Na antenie FOX pojawi się zupełna nowość – pierwszy sezon serialu Genialna Morgane. Przygody Morgan Alvaro – 38-letniej kobiety, która urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym, jednak nie do końca przystosowanej społecznie, widzowie będą mogli śledzić w każdy czwartek.

Fabuła serialu Genialna Morgane oparta jest o życie i przygody 38-letniej Morgane Alvar (Audrey Fleurot), samotnej matki z trójką dzieci, które mają dwóch różnych ojców. Jest ona obdarzona talentem intelektualnym – jej poziom IQ wynosi 160, ale jednocześnie jest nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Jednym z nich jest dbanie o porządek i czystość na posterunku policji w Lille, co okazuje się przełomowym momentem w jej życiu. Jej mentalny radar pozwala policjantom zrobić znaczący krok w kierunku znalezienia podejrzanych w jednej z prowadzonych spraw.

W serialu występują również: Mehdi Nebbou jako Adam Karadec, Marie Denarnaud – serialowa Celine Hazan, Berangere McNeese – Daphne Forestier oraz Bruno Sanches jako Gilles Vandraud.

Genialna Morgane to optymistyczny serial detektywistyczny, który został stworzony przez doświadczonych scenarzystów seriali telewizyjnych – Vincenta Jamaina oraz Laurenta Tuela. Połączyli oni swoje talenty, aby wyreżyserować najpopularniejszy serial tego roku we Francji.

Premierowy odcinek tej intrygującej produkcji już 9 grudnia o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki przygód Morgane będzie można oglądać także w soboty o 9:05 oraz niedziele o 17:20. Serial składa się z ośmiu odcinków.

image processing20211126 31414 d7c95t
fot. fox

Źródło: FOX

ZOBACZ TEŻ  MERRY CREEPSMAS! Polska premiera Creepshow – edycja świąteczna: Anonimowi Zmiennokształtni

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.