”Garcia!” – nowy hiszpański serial Max Original. Premiera jeszcze w tym miesiącu

}

Data: 20 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Garcia! to nowy hiszpański serial Max Original, którego fabuła oparta jest na uznanej powieści graficznej o tym sam tytule. Jest to historia superżołnierza, który był kriogenicznie zamrożony przez 60 lat i nagle obudził się w teraźniejszości. Premiera serialu odbędzie się już 28 października w HBO Max. 

Nowy serial przygodowo-szpiegowski Garcia! opowiada o początkującej reporterce Antonii (Veki Velilla), która po przypadkowym rozmrożeniu tajnego agenta działającego w latach 60., szybko wplątuje się w skomplikowany spisek polityczny. Kiedy tytułowy Garcia (Francisco Ortiz), były pionek w reżimie faszystowskiego dyktatora Francisco Franco, nagle budzi się we współczesnym świecie, zmuszony jest dopasować się do otaczającej go rzeczywistości, polegając jedynie na pomocy Antonii. Agent odkrywa też spisek, który grozi wciągnięciem Hiszpanii w kolejną wojnę domową i staje przez to przed dylematem komu winny jest lojalność.

Nowy hiszpański serial Max Original to łącząca ze sobą satyrę i suspens dynamiczna opowieść obejmująca sześć dekad burzliwej historii politycznej Hiszpanii.

Oto zwiastun serialu:

W serialu występują: Veki Velilla jako Antonia, Francisco Ortiz jako García, Emilio Gutiérrez Caba jako Jaime Ortiz, Francisco Reyes jako Winters oraz Lola Herrera jako Feli.

Twórcami serialu odpowiedzialnymi za scenariusz są Sara Antuña i Carlos de Pando. Za reżyserię odpowiada Eugenio Mira. Serial powstał na podstawie powieści graficznej pt. ¡García!, której autorami są Santiago García i Luis Bustos.

Premiera serialu Garcia! zaplanowana została w HBO Max na 28 października. Tego dnia do serwisu dodane zostaną pierwsze dwa odcinki produkcji. Kolejne odcinki dodawane będą (po jednym) co tydzień. Serial liczy 6 odcinków

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Lista marcowych nowości w HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.