Nie będzie drugiego sezonu ”Cyberpunk: Edgerunners”

}

Data: 19 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial anime Cyberpunk: Edgerunners zadebiutował na Netflix trochę ponad miesiąc temu. Od tej pory utrzymuje się w globalnej pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji platformy. Uzyskał także bardzo pozytywne opinie od krytyków. Jak się jednak dowiedzieliśmy na drugi sezon nie ma co liczyć.

Jak przyznał jeden z pracowników CD Projekt Red – Satoru Honma, Cyberpunk: Edgerunners od początku rozplanowane było na jeden sezon, jako samodzielna, zamknięta seria. Nie ma więc mowy o powstaniu drugiego sezonu.

Tak więc 10-odcinkowy serial anime powstały na podstawie gry Cyberpunk 2077 został zakończony. Powstała seria jest jedną całością z początkiem i końcem.

Ten serial to opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w Night City — mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Wielokrotnie nagradzany serial Okręt powraca z nowym sezonem. Tylko na Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.