”The Crown” – Netflix pokazał zwiastun 5. sezonu

}

Data: 20 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Dom podzielony. Zobacz pełny zwiastun piątego sezonu serialu The Crown, produkcji która opowiada o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Inspirowany faktami serial przedstawiający fabularyzowaną historię życia i panowania królowej Elżbiety II oraz politycznych i osobistych wydarzeń, które wpływały na jej rządy.

Zaczynają się lata 90. i rodzina królewska staje przed jednym z największych wyzwań – musi udowodnić, że współczesna Wielka Brytania nadal jej potrzebuje. Tymczasem Diana i Karol toczą wojnę w mediach, a monarchia zaczyna chwiać się w posadach. Lata 90. przynoszą królowej Elżbiecie II potężne wyzwania.

Obsada: Imelda Staunton (królowa Elżbieta II), Jonathan Pryce (książe Filip), Lesley Manville (księżniczka Małgorzata), Dominic West (książe Karol), Elizabeth Debicki (księżna Diana), Claudia Harrison (księżniczka Anna) oraz Olivia Williams (Camilla Parker Bowles). Premiera Johna Majora gra Jonny Lee Miller, Mohameda Al Fayeda – Salim Daw, a w Dodiego Fayeda wciela się Khalid Abdalla.

Premiera 5. sezonu już 9 listopada – tylko na Netflix. Na serię tą składa się 10 odcinków, z których każdy trwa około 60 minut.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Suspicion – Uma Thurman na pierwszych materiałach promujących serial Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.