Future Man – sezon 3. finałowym!

11 kwietnia 2019 | Newsy

Hulu zdecydował się zakończyć swój komediowo – fantastyczny serial. W sieci pojawiła się właśnie informacja, że Future Man powróci z trzecim, ale i zarazem ostatnim sezonem.

Głównym bohaterem produkcji jest Josh Futterman, który za dnia pracuje jako woźny, a nocą przemienia się w jednego z najlepszych graczy komputerowych na świecie. Pewnej nocy odwiedzają go dwaj wojownicy z przyszłości i cały jego świat zostaje wywrócony do góry nogami. Okazuje się, że Josh został wybrany do obrony ludzkości przed zagładą i od tej pory rozpoczyna szalone podróżowanie w czasie.

Twórcami serialu są Kyle Hunter i Ariel Shaffir, a za reżyserię odpowiadają Seth Rogen i Evan Goldberg. W roli Josha ponownie zobaczymy Josha Hutchersona, a w wojowników wcielają się Eliza Coupe i Derek Wilson.

Trzeci sezon składał się będzie tylko z 8. odcinków i miejmy nadzieję, że pozwoli na dobre zakończenie całej tej historii, tym bardziej, że cliffhangerowe zakończenie ostatniego sezonu trzyma widzów w ciągłej niepewności.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Future Man – zwiastun 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram