w

Future Man – zwiastun 2. sezonu

Future Man

W sieci za sprawą serwisu Hulu pojawił się oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Future Man.

To amerykański komediowy serial fantasy. Jego drugi sezon trafi do Hulu już 11 stycznia. Głównym bohaterem produkcji jest Josh Futterman, który za dnia pracuje jako woźny, a nocą przemienia się w jednego z najlepszych graczy komputerowych na świecie. Pewnej nocy odwiedzają go goście z przyszłości i cały jego świat zostaje wywrócony do góry nogami. Okazuje się, że Josh został wybrany do obrony ludzkości przed zagładą i od tej pory rozpoczyna szalone podróżowanie w czasie.

Akcja drugiego sezonu przeniesie się, aż do 2162 roku, a główni bohaterowie odkryją, że ich poprzednia misja nie zakończyła się sukcesem jak błędnie sądzili. Czeka ich kolejna misja ratunkowa, okraszona parodią i mnóstwem dobrego humoru.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The ABC Murders

The ABC Murders na oficjalnym zwiastunie!

swamp thing

Swamp Thing – potwór z bagien powraca!