w

Potwory i spółka powrócą jako serial!

monsters inc slice
collider

Bohaterowie popularnego filmu animowanego Potwory i spółka po prawie 20 latach powrócą na szklany ekran w serialu produkowanym dla Disney +.

Nowa produkcja będzie nosić tytuł Monsters at Work. Głosu postaciom użyczą Ci sami aktorzy co w pierwowzorze, a więc m.in. John Goodman, Billy Crystal, John Ratzenberger, Jennifer Tilly czy Bob Peterson. Nowe postacie przemówią głosami Bena Feldmana, Kelly Marie Tran, Henry’ego Winklera, Licasa Neff’a, Alanna Ubach, Stephena Stantona i Aishy Tyler.

Monsters at Work rozegra się na pół roku po wydarzeniach ukazanych na końcu pierwszej części. Miasto Monstropolis nie jest już zasilane krzykiem dzieci, a ich śmiechem. Pojawi się nowy bohater Tylor Tuskmon, który razem z głównymi bohaterami, za wszelką cenę chce pracować na dziale Laugh Floor.

Premiera serialu zapowiadana jest na 2020 rok.

17830.8
filmweb

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The crown logo 150x150

The Crown sezon 4. – rola księżnej Diany obsadzona!

chylka zaginiecie 150x150

Najlepsze polskie seriale o prawnikach – Proszę wstać, sąd idzie!