Potwory i spółka powrócą jako serial!

10 kwietnia 2019 | Newsy

Bohaterowie popularnego filmu animowanego Potwory i spółka po prawie 20 latach powrócą na szklany ekran w serialu produkowanym dla Disney +.

Nowa produkcja będzie nosić tytuł Monsters at Work. Głosu postaciom użyczą Ci sami aktorzy co w pierwowzorze, a więc m.in. John Goodman, Billy Crystal, John Ratzenberger, Jennifer Tilly czy Bob Peterson. Nowe postacie przemówią głosami Bena Feldmana, Kelly Marie Tran, Henry’ego Winklera, Licasa Neff’a, Alanna Ubach, Stephena Stantona i Aishy Tyler.

Monsters at Work rozegra się na pół roku po wydarzeniach ukazanych na końcu pierwszej części. Miasto Monstropolis nie jest już zasilane krzykiem dzieci, a ich śmiechem. Pojawi się nowy bohater Tylor Tuskmon, który razem z głównymi bohaterami, za wszelką cenę chce pracować na dziale Laugh Floor.

Premiera serialu zapowiadana jest na 2020 rok.

17830.8
filmweb

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Good Girls – sezon 3. z większą liczbą odcinków!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram