w

Fleabag w TVN Style!

lead 720 405
the atlantic

Stacja TVN Style wyemituje uhonorowany w tym roku aż 4 nagrodami Emmy serial komediowy Fleabag, który w Polsce znany jest pod tytułem Współczesna dziewczyna.

To produkcja Amazona i dostępna jest w jego serwisie streamingowym Prime Video. Jednak teraz pokaże go telewizja. Premierowy odcinek ukazał się już dzisiaj o godzinie 0:25. Emisja kolejnych po dwa odbywać się będzie co tydzień.

Fleabag ukazuje historię młodej, wyzwolonej kobiety, która boryka się z problemami rodzinnymi, seksualnymi oraz ciążą na niej traumatyczne zdarzenia z przeszłości. Główną bohaterkę zagrała Phoebe Waller-Bridge, która również jest pomysłodawczynią serialu i autorką scenariusza do niego.

Źródło: press

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
    • Dziękuję za komentarz. Wkradł się błąd. Poprawione. Zawsze informacja może się jednak komuś przydać, nawet jak spóźnił się na obejrzenie premierowego odcinka. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aa agency tmass1 youtube 1920x1080 1524354 1920x1080 150x150

Opowiedz mi bajkę (Tell Me a Story) sezon 2. – zobaczcie zwiastun tej mrocznej serii!

afraid 650x365 150x150

Czy boisz się ciemności? – fragmenty serialu w ekskluzywnym klipie od Nickelodeona!