pixel

Przeczytano:

Fleabag w TVN Style!

05 10 2019 | Newsy | 2 Komentarze

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja TVN Style wyemituje uhonorowany w tym roku aż 4 nagrodami Emmy serial komediowy Fleabag, który w Polsce znany jest pod tytułem Współczesna dziewczyna.

To produkcja Amazona i dostępna jest w jego serwisie streamingowym Prime Video. Jednak teraz pokaże go telewizja. Premierowy odcinek ukazał się już dzisiaj o godzinie 0:25. Emisja kolejnych po dwa odbywać się będzie co tydzień.

Fleabag ukazuje historię młodej, wyzwolonej kobiety, która boryka się z problemami rodzinnymi, seksualnymi oraz ciążą na niej traumatyczne zdarzenia z przeszłości. Główną bohaterkę zagrała Phoebe Waller-Bridge, która również jest pomysłodawczynią serialu i autorką scenariusza do niego.

Źródło: press

2 komentarze

 1. Avatar

  Yyy… trochę się spóźniłaś. Pierwszy odcinek został już wyemitowany dzisiaj o 00.25.

  Odpowiedz
  • Justyna Macugowska

   Dziękuję za komentarz. Wkradł się błąd. Poprawione. Zawsze informacja może się jednak komuś przydać, nawet jak spóźnił się na obejrzenie premierowego odcinka. Pozdrawiam.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również