Czy boisz się ciemności? – fragmenty serialu w ekskluzywnym klipie od Nickelodeona!

6 października 2019 | Newsy

Czy boisz się ciemności? to współczesna wersja popularnego serialu młodzieżowego lat 90., za którą odpowiada Nickelodeon. Stacja ta wypuściła właśnie nowe video ukazujące co ciekawsze i straszniejsze sceny z serialu. Zapowiada się przerażająco!

Serial składa się z trzech jednogodzinnych odcinków, podczas których poznamy członków grupy The Midnight Society. Młodzież siedząc przy ognisku opowiada sobie straszne historie, których bohaterowie dziwnym zbiegiem okoliczności ożywają.

Premiera produkcji już 11 października.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Brie Larson wystąpi w serialu o CIA!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram