pixel

Przeczytano:

Opowiedz mi bajkę (Tell Me a Story) sezon 2. – zobaczcie zwiastun tej mrocznej serii!

05 10 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Opowiedz mi bajkę to zeszłoroczny serial, który doczekał się już drugiego sezonu. Jego fabuła opierała się na trzech doskonale wszystkim znanych bajkach tj. Trzy małe świnki, Czerwony kapturek i Jaś i Małgosia. Zobaczcie zapowiedź sezonu drugiego, który proponuje nam nową historię, inspirowaną całkowicie innymi bajkami.

Fabuła produkcji osadzona jest we współczesnym Nowym Yorku. Serial tak zmienia baśniowe wątki, aby stworzyć epickie i przewrotne opowieści o miłości, stracie, chciwości, zemście i morderstwie. Znane bajki zamieniają się w psychologiczny, mroczny, a momentami nawet przerażający thriller. Sezon drugi przekształci takie bajki jak Kopciuszek, Śpiąca królewna i Piękna i bestia.

W obsadzie powróci znany z Pamiętników wampirów Paul Wesley oraz Danielle Campbell, a dołączy do nich Carrie-Anne Moss. Wesley oraz Campbell zagrają zupełnie nowe postacie.

Premiera drugiego sezonu serialu Opowiedz mi bajkę już 5 grudnia.

tell me a story season 2 key art poster
deadline

Źródło: deadline, twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również