Finałowy sezon Preachera już w marcu!

}

Data: 4 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Preacher powoli dobiega końca. W miarę rozwoju tej szalonej opowieści, Jesse Custer – teksański kaznodzieja obdarzony niezwykłą mocą – mierzy się z postaciami z Nieba i Piekła, ratuje świat i próbuje odgadnąć zamysły Boga.

W 4. i ostatnim sezonie serii, boski plan dla wszechświata zaczyna układać się w logiczną całość. Uwięzieni pomiędzy niebiańskimi proroctwami, piekielnym więzieniem i konfliktem nuklearnym, Jesse, Tulip i Cassidy muszą pokonać krwawą drogę do Najwyższego. Czy uda im się dotrzeć do Boga na czas? Wszystko wychodzi na jaw, gdy Kaznodzieja mknie ku końcowi świata.

Telewizyjna premiera 4. sezonu już 24 marca o 22:00 na kanale AMC.

preacher s4 amc 06

W 1. sezonie serii widzowie poznali teksańskiego kaznodzieję z szemraną przeszłością, Jessego Custera (w tej roli charyzmatyczny Dominic Cooper), który został obdarzony Słowem Boga. Ta tajemnicza moc, która sprawia, że słuchacze muszą wypełniać jego polecenia, stawia go na celowniku postaci z Nieba i Piekła mających mordercze zamiary. Bohater zmaga się ze swoimi nowymi umiejętnościami, aż w końcu decyduje się podjąć walkę o dusze mieszkańców Annville. W jego misji towarzyszą mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir, z którymi kaznodzieja wyrusza w podróż w dosłownym poszukiwaniu Boga w 2. sezonie.

W 3. sezonie główny bohater postanowił wrócić do rodzinnego domu, którego starał się wcześniej unikać. By uratować Tulip, zdecydował się na niebezpieczną misję i konfrontację z przeszłością.

Początek finałowego 4. sezonu przedstawia przygotowania bohaterów do ataku na Masadę, gdzie uwięziony Cassidy walczy o życie. Jesse doświadcza apokaliptycznej wizji świata, która okazuje się dla niego wstrząsająca. Z kolei Tulip decyduje się podjąć ostatniej samotnej misji, by uratować torturowanego przyjaciela. Czy zanim nadejdzie oczekiwany koniec świata, przyjaciołom uda się pokonać przeciwności losu, wrogów i własne demony?

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [26.01.2018]

Źródło: AMC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.