Serialowa prasówka do drugiego śniadania [26.01.2018]

j
}

Data: 26 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

Drugie śniadanie zjedzone? Czas więc na piątkową prasówkę! Dzisiaj piszemy o pozwie przeciwko AMC, nowej twarzy w Daredevilu, połączeniu Lost z Resurrection oraz kontynuacji Murphy Brown.

Śmierć na planie The Walking Dead

12 lipca 2017 roku podczas kręcenia odcinka znanego The Walking Dead kaskader John Burnecker spadł z dachu znajdującego się na wysokości 7 metrów. John natychmiast trafił do szpitala. Niestety pomimo zaangażowania lekarzy 33-latek zmarł z powodu obrzęku mózgu. Matka ofiary (Susan Burnecker) złożyła pozew przeciwko stacji AMC, szukając sprawiedliwości dla swojego syna oraz zwracając uwagę na to, w jakich warunkach pracują kaskaderzy.

Nowa twarz w Daredevilu

W 3. sezonie serialu Daredevil zagra aktorka znana z Willow oraz Rodziny Borgiów – Joanne Whalley. Wcieli się ona w postać matki głównego bohatera – Matta Murdocka.

Daredevil

źródło: comingsoon

Nowy serial w NBC

Popularna stacja NBC zamówiła odcinek pilotowy Manifest. Produkcja ma opowiadać historię zaginionego samolotu. Pewnego dnia maszyna wraz z ludźmi na pokładzie całkowicie znika z radarów. Przez wiele lat nie udaje się jej odnaleźć i finalnie stwierdzono, że samolot prawdopodobnie spadł do oceanu. Ludziom na pokładzie jednak się nie stało – szczęśliwie lecieli oni do konkretnego lotniska. O co więc chodzi? Podczas gdy w samolocie wszyscy dobrze funkcjonowali i czas płynął normalnie to na lądzie minęło kilka lat, w trakcie których odpowiednie służby szukały statku powietrznego wszelkimi możliwymi sposobami.

Kontynuacja Murphy Brown

Kultowy sitcom, który emitowany był w latach 1988-1998, doczekał się swojej kontynuacji. CBS zamówił 13 odcinków serialu. Główna bohaterka w dalszym ciągu będzie pracowała jako dziennikarka. Będzie musiała się odnaleźć w erze cyfryzacji, social media oraz fake news’ów.

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story – tytuł i data premiery nowego sezonu

Źródło: tvline, naekranie, comingsoon, tv guide

AMC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.