Finałowy 11. sezon The Walking Dead zadebiutuje już 23 sierpnia na kanale FOX

}

Data: 6 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Wielkimi krokami zbliża się finał, którego nie mogą doczekać się rzesze fanów serialu The Walking Dead. Już w tym miesiącu rozegra się ostateczna walka między Ocalałymi, a Szeptaczami. 23 sierpnia o godzinie 22:00 na kanale FOX, dzień po światowej premierze, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek finałowego sezonu. Jednak dla najbardziej zagorzałych fanów stacja przewiduje prapremierę jeszcze w nocy o 3:30, czyli pół godziny po globalnej premierze. Z pewnością jest to data, na którą czekają wszyscy polscy miłośnicy serii o zombie.

The Walking Dead gości na antenie FOX już od przeszło 10 lat. Przez ten czas zdobył wielu fanów, zarówno w Polsce, jak i na świecie i śmiało można określić go mianem kultowego. Producenci postanowili na koniec dostarczyć widzom jeszcze więcej emocji. Finałowy, 11. sezon będzie składał się z 24 odcinków. Został on podzielony na części, z czego w pierwszej, emitowanej od 23 sierpnia br., zobaczymy 8 godzinnych odcinków z kolejnymi zmaganiami bohaterów.

O tym jak zakończą się losy ludzkości w świecie żywych trupów, czy bohaterom uda się odbudować Aleksandrię oraz przeżyć, dowiemy się już za kilka dni w finałowym sezonie. Z pewnością dostarczy on wiele emocji, zwrotów akcji, ale także zadziwi widzów nowymi i zaskakującymi faktami. Bohaterowie po raz kolejny będą musieli zmierzyć się ze swoimi słabościami, brakiem żywności oraz instynktem samozachowawczym. Ich losom nie będzie sprzyjać również słabo zabezpieczony teren Aleksandrii, niebezpieczeństwa ze strony innych grup żyjących w świecie zombie oraz same żywe trupy. Dodatkowo sytuacja stanie się jeszcze trudniejsza, kiedy do osady dołączą nowi mieszkańcy z upadłego Królestwa oraz spalonego Wzgórza, a także fakt przetrzymywania w niewoli Eugene (Josh McDermitt), Ezekiel (Khary Payton), Yumiko (Eleanor Matsuura) i Księżniczka (Paola Lazaro).

The Walking Dead to ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana wydawanego przez Image Comics, który opowiada historię rozgrywającą się na przestrzeni miesięcy i lat w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Fabuła opiera się na losach garstki ocalałych, którzy wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia.

ZOBACZ TEŻ  The New Pope – Jude Law powraca w kontynuacji serialu Młody papież!

Źródło: media.foxtv.pl

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.