w

The New Pope – Jude Law powraca w kontynuacji serialu Młody papież!

the new pope malkovich eyes closed
HBO

HBO wypuściło teaser serialu The New Pope, będącego bezpośrednią kontynuacją produkcji Młody papież opowiadającej historię papieża Piusa XIII, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła katolickiego.

Pius XIII aka Lenny Belardo, przedstawiony w serialu to postać fikcyjna. To młody amerykański biskup, niespodziewanie wybrany na papieża, który musi szybko odnaleźć się w watykańskiej rzeczywistości. Jest osobą kontrowersyjną i nietuzinkową. Serial ten szybko stał się hitem i powodem rozważań religijnych. Nazywany był także obrazoburczym.

W The New Pope na watykańskim tronie zasiądzie już nowy papież, grany przez Johna Malkovicha, a Jude Law powróci do swojej roli Piusa XIII. Żadne szczegóły fabularne kontynuacji nie są jeszcze znane.

Serial wyreżyserował Paolo Sorrentino. Pierwszy sezon dostępny jest w całości na HBO GO. Premiera drugiego sezonu zapowiadana jest na przyszły rok.

the new pope jude law beach virgin mary
HBO

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the spy 03 150x150

The Spy – Cohen jako izraelski szpieg, sprawdźcie zapowiedź i plakat!

cath 1 150x150

Catherine The Great otrzymała datę premiery!