w

Fast Color – film otrzyma swoją serialową wersję!

fast color poster 1 381x600
collider

Amazon ogłosił, iż Viola Davis opracuje serial Fast Color, który oparty będzie na pełnometrażowym filmie z zeszłego roku o tym samym tytule.

W filmie głównymi bohaterkami były trzy czarnoskóre kobiety, które pewnego dnia odkryły posiadanie supermocy. Należą one do różnych pokoleń: babka – Ruth, matka – Bo i córka Ruth – Lili. Najstarsza Ruth po ucieczce przed laty decyduje się powrócić do swojego rodzinnego domu. Uciekła ponieważ jej moce odkryte zostały przez niewłaściwych ludzi. Po powrocie Ruth odkrywa, że dalej posiada moce, które myślała, że straciła. Na nowo łączy się ze swoją rodziną, a dowiadując się o sobie coraz więcej, zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że jedno z nich może przyczynić się do uratowania świata.

Za reżyserię i scenariusz pilota odpowiadać będą twórcy filmu Julia Hart i Jordan Horowitz.

fast color poster 1 381x600
collider

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

rust 650x365 150x150

Jeff Daniels wyprodukuje nowy serial dla Showtime!

661645 352x500 150x150

Powieść Circe doczeka się serialowej adaptacji!