pixel

Przeczytano:

Fast Color – film otrzyma swoją serialową wersję!

01 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon ogłosił, iż Viola Davis opracuje serial Fast Color, który oparty będzie na pełnometrażowym filmie z zeszłego roku o tym samym tytule.

W filmie głównymi bohaterkami były trzy czarnoskóre kobiety, które pewnego dnia odkryły posiadanie supermocy. Należą one do różnych pokoleń: babka – Ruth, matka – Bo i córka Ruth – Lili. Najstarsza Ruth po ucieczce przed laty decyduje się powrócić do swojego rodzinnego domu. Uciekła ponieważ jej moce odkryte zostały przez niewłaściwych ludzi. Po powrocie Ruth odkrywa, że dalej posiada moce, które myślała, że straciła. Na nowo łączy się ze swoją rodziną, a dowiadując się o sobie coraz więcej, zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że jedno z nich może przyczynić się do uratowania świata.

Za reżyserię i scenariusz pilota odpowiadać będą twórcy filmu Julia Hart i Jordan Horowitz.

fast color poster 1
collider

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również