Nine Perfect Strangers – Nicole Kidman na pierwszej zapowiedzi serialu Hulu

}

Data: 23 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Nareszcie doczekaliśmy się pełnego zwiastuna limitowanego ośmioodcinkowego serialu Hulu Nine Perfect Strangers z Nicole Kidman w roli głównej. Dziewięcioro osób przybywa do ośrodka odnowy biologicznej w nadziei na naprawę swojego życia.

Produkcja jest adaptacją popularnej powieści Dziewięcioro nieznajomych Liane Moriarty, autorki historii doskonale znanej nam z serialu Wielkie kłamstewka. Fabuła opowie o nowoczesnym ośrodku zdrowia i odnowy biologicznej, który w swojej ofercie obiecuje natychmiastowe uzdrowienie i przemianę. Trafia do niego dziewięcioro nieznajomych, zestresowanych i przygnębionych ludzi, którzy starają się rozpocząć swoje życie na nowo. Nad ich rekonwalescencją czuwa dyrektor ośrodka Masha. Jej misją jest przywrócenie do pełni życia zmęczonych ciał i umysłów. Początkowo zadowoleni kuracjusze nie mają pojęcia co naprawdę czeka na nich w ośrodku.

W obsadzie oprócz Kidman znajdują się Melissa McCarthy jako Frances, Luke Evans jako Lars, Michael Shannon jako Napoleon, Regina Hall jako Carmel, Asher Keddie jako Heather, Grace Van Patten jako Zoe Marconi, Manny Jacinto jako Yao, Melvin Gregg jako Ben, Samara Weaving jako Jessica, Tiffany Boone jako Delilah i Bobby Cannavale jako Tony. Za serial odpowiadają David E. Kelley i John-Henry Butterworth.

Premiera serialu Nine Perfect Strangers na Hulu już 18 sierpnia 2021 roku. Prawa do produkcji zakupiła także platforma Amazon Prime Video.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Będzie serial o Conanie Barbarzyńcy! Pracuje nad nim Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.