Facebook Watch się rozwija i tworzy kolejne produkcje!

}

Data: 13 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Facebook Watch to swego rodzaju telewizja w obrębie sieci społecznościowej. Jednak nie zawiera ona tylko treści zamieszczanych przez użytkowników, ale także oryginalne produkcje tworzone przez firmę.

Jedną z nich jest animowana komedia Human Discoveries, która do usługi ma trafić już 16. lipca. Ta serialowa produkcja ukaże nam grupę przyjaciół żyjących u początku ludzkiej cywilizacji. To oni odkryją ogień, koło, ale wpadną także na takie innowacje jak moda, rasizm czy monogamia.

Głosu postaciom użyczą m.in. Zac Efron, Anna Kendrick, Lamorne Morris, Jillian Bell i Paul Scheer. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie z produkcji.

human discoveries images 600x338 1
facebook

Oprócz tej nowości w tym roku do usługi powróci serial dramatyczny Limetown z Jessicą Biel, który zadebiutuje 16. października. Zobaczymy także drugie sezony Five Points i Huda Boss. Pierwszy z nich zadebiutuje 5. sierpnia, a drugi 20. Z piątym sezonem powróci także program Ball in the Family. Jego premiera 18. sierpnia.

Doczekamy się także drugiego sezonu serialu Sorry for Your Loss z Elizabeth Olsen, który rozpocznie się już 1. października. Produkcja ta została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i uznana za jeden z najlepszych seriali zeszłego roku. Skupia się na młodej kobiecie Leigh, która przedwcześnie zostaje wdową. Serial opowiada o radzeniu sobie ze śmiercią tak bliskiej osoby. Leigh ma wielkie wsparcie matki i siostry, ale i one nie zawsze potrafią jej pomóc. W trakcie trwania żałoby szuka oparcia w znajomościach z przeszłości.

sorry for your loss e1560355440684
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol - Timothy Dalton zagra w serialu DC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.