w

Elementary zakończy się 7. sezonem!

elementary
źródło: google play

Sieć CBS poinformowała, że serial Elementary nie zostanie przedłużony na 8. sezon, a więc 7. będzie finałowym.

Producenci już od poprzedniego sezonu nosili się z jego zakończeniem. Finałowy odcinek sezonu 6. śmiało im to umożliwiał, jednak uznano, że materiał na kolejną serię jeszcze jest. Siódma odsłona jest idealnym czasem na domknięcie wszystkich wątków, dzięki czemu serial nie będzie przedłużany na siłę i do końca zachowa swoją wysoką jakość, a widzom zapewni dobrą rozrywkę.

Jonny Lee Miller Lucy Liu and Jon Michael Hill in Elementary Season 6
źródło: screenrant

Elementary jest współczesną opowieścią o najbardziej znanym detektywie wszech czasów – Scherlocku Holmesie, który wraz ze swoją terapeutką Joan Watson, współpracuje z policją i pomaga im w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych. W rolach głównych występują Jonny Lee Miller i Lucy Liu.

Data premiery 7. sezonu nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie składał się on z 13 odcinków i fabuła prawdopodobnie przeskoczy w czasie, a bohaterowie powrócą do Nowego Yorku.

Żródło: ScreenRant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

glow e1534794453589

Serial GLOW doczekał się komiksu!

Gotham

Gotham – nowe zdjęcie Pingwina