Elementary zakończy się 7. sezonem!

}

Data: 18 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Sieć CBS poinformowała, że serial Elementary nie zostanie przedłużony na 8. sezon, a więc 7. będzie finałowym.

Producenci już od poprzedniego sezonu nosili się z jego zakończeniem. Finałowy odcinek sezonu 6. śmiało im to umożliwiał, jednak uznano, że materiał na kolejną serię jeszcze jest. Siódma odsłona jest idealnym czasem na domknięcie wszystkich wątków, dzięki czemu serial nie będzie przedłużany na siłę i do końca zachowa swoją wysoką jakość, a widzom zapewni dobrą rozrywkę.

Jonny Lee Miller Lucy Liu and Jon Michael Hill in Elementary Season 6
źródło: screenrant

Elementary jest współczesną opowieścią o najbardziej znanym detektywie wszech czasów – Scherlocku Holmesie, który wraz ze swoją terapeutką Joan Watson, współpracuje z policją i pomaga im w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych. W rolach głównych występują Jonny Lee Miller i Lucy Liu.

Data premiery 7. sezonu nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie składał się on z 13 odcinków i fabuła prawdopodobnie przeskoczy w czasie, a bohaterowie powrócą do Nowego Yorku.

Żródło: ScreenRant

ZOBACZ TEŻ  Powstanie biograficzny serial o aktorce Audrey Hepburn

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.