Powstanie biograficzny serial o aktorce Audrey Hepburn

}

Data: 16 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media amerykańska scenarzystka i producentka Jacqueline Hoyt, odpowiedzialna m.in. za serial Żona idealna, pracuje nad nowym projektem. To biograficznym serial, który opowie o życiu aktorki Audrey Hepburn, która należała do grona najbardziej cenionych aktorek końca okresu zwanego Złotą Erą Hollywood.

Serial nosić ma tytuł Audrey. Hoyt zajmie się napisaniem scenariusza do niego. Będzie bazować na notatkach napisanych przez syna aktorki Lucę Dottiego i włoskiego dziennikarza Luigi Spinola.

Hepburn wystąpiła w tak doskonałych filmach tamtych czasów, jak Rzymskie wakacje, Sabrina, Historia zakonnicy, Śniadanie u Tiffany’ego czy Doczekać zmroku. Za każdy z tych występów otrzymała nominację do Oscara, ale wygrać udało jej się tylko za film Rzymskie wakacje.

Będący w fazie rozwoju projekt będzie pierwszym na większa skalę przedstawieniem jej życia i kariery.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  James Newton Howard kompozytorem serialu Willow

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.