Powstanie biograficzny serial o aktorce Audrey Hepburn

16 kwietnia 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media amerykańska scenarzystka i producentka Jacqueline Hoyt, odpowiedzialna m.in. za serial Żona idealna, pracuje nad nowym projektem. To biograficznym serial, który opowie o życiu aktorki Audrey Hepburn, która należała do grona najbardziej cenionych aktorek końca okresu zwanego Złotą Erą Hollywood.

Serial nosić ma tytuł Audrey. Hoyt zajmie się napisaniem scenariusza do niego. Będzie bazować na notatkach napisanych przez syna aktorki Lucę Dottiego i włoskiego dziennikarza Luigi Spinola.

Hepburn wystąpiła w tak doskonałych filmach tamtych czasów, jak Rzymskie wakacje, Sabrina, Historia zakonnicy, Śniadanie u Tiffany’ego czy Doczekać zmroku. Za każdy z tych występów otrzymała nominację do Oscara, ale wygrać udało jej się tylko za film Rzymskie wakacje.

Będący w fazie rozwoju projekt będzie pierwszym na większa skalę przedstawieniem jej życia i kariery.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  James Newton Howard kompozytorem serialu Willow

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!