Seria G.I. Joe poszerzy się o animowany serial

19 lipca 2021 | Newsy

Przed nadchodzącą premierą filmu Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Hasbro ogłosiło, iż w planach jest animowany serial, który poszerzy to uniwersum.

Animowany projekt jest już w fazie rozwoju i zadebiutować ma w przyszłym roku. Co lepsze, Hasbro w planach ma także drugi sezon niewydanego jeszcze serialu, którego debiut planowany jest na 2023 rok.

Animacja w przeciwieństwie do oczekiwanego filmu zawierać ma znacznie większą ilość postaci.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Steve Carell, Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w serialu od Apple

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram