The Umbrella Academy – jest pierwszy zwiastun!

}

Data: 25 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pełny zwiastun swojego nowego serialu o superbohaterach, którego premiera odbędzie się już 15 lutego.

The Umbrella Academy powstał na podstawie komiksów Gerarda Waya, do których ilustracje stworzył Gabriel Ba. Netflix zdecydował się postawić na nowych superbohaterów, rezygnując tym samym z postaci znanych nam z uniwersum Marvela.

Serial skupia się na grupie siedmiorga dzieci adoptowanych przez miliardera, który w planach ma przygotowanie ich do misji jaką będzie ocalenie świata. Dzieci te urodziły się tego samego dnia w 1989 roku. Łączy je to, że kobiety, które je urodziły, aż do samego rozpoczęcia akcji porodowej nie wykazywały żadnych oznak ciąży. Oprócz nich w tym dniu urodziło się jeszcze 36 innych dzieci. Jednak o ich losach nic nie wiadomo. Siódemka ocalałych wchodząc w wiek nastoletni buntuje się, opuszczając swojego ojca i podążając każde w swoim kierunku. Jednoczą się dopiero na wieść o śmierci milionera, jednak wtedy jest ich już tylko sześcioro. Decydują się wspólnie rozwiązać zagadkę śmierci przyszywanego ojca, co ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe, dość odmienne umiejętności i widmo nadciągającej apokalipsy, nie jest łatwe.

tua 101 unit 00831

W rolach głównych zobaczymy m.in. Ellen Page, Toma Hoppera, Emmy Raver-Lampman, Davida Castaneda, Aidana Gallaghera, Roberta Sheehana oraz Mary J. Blige. Za serial odpowiada Steve Blackman, a twórcy komiksu pełnią rolę producentów wykonawczych.

Serial składa się z 10 odcinków trwających po godzinie.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy polski serial Netflixa - premiera już wkrótce

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.