Drugi sezon Squid Game oficjanie zamówiony!

}

Data: 13 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po wielu miesiacach spekulacji i czytania wypowiedzi twórcy serialu Hwang Dong-Hyuka, plaftorma Netflix nareszcie oficjalnie złożyła zamówienie na drugi sezon Squid Game.

Squid Game to niezwykle popularny serial Netfixa. Serial zdobył trzy nominacje do Złotego Globu. W kontynuacji powrócą Gi-gun, Frontman. Być może zobaczymy Mężczyznę w garniturze. Poznamy także chłopaka Young-hee – Cheol -su.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy teaser serialu, a także oświadczenie wydane przez twórcę serialu.

Squid Game setki spłukanych graczy dostają zaproszenie do udziału w tajemniczych grach dla dzieci. Z pozoru zadanie wydawałoby się dziecinnie łatwe, bo co trudnego jest w takich grach. Kiedy jednak stawką okazuje się własne życie nic nie jest już takie samo. A zwycięzca otrzymać ma wielką nagrodę – 45,6 miliarda wonów. Kto zostanie zwycięzcą i jaki jest cel tej gry?

Czekacie z niecierpliwością na sezon 2?

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Minister Edukacji krytykuje Squid Game

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.