HBO kasuje serial Made for Love

}

Data: 13 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po dwóch sezonach włodarze HBO zdecydowali się skasować serial Made for Love. To czarna komedia opowiadająca o trudnych momentach naszego życia, tj. rozwód czy zemsta. W głównej roli wystąpiła Cristina Milioti.

Produkcja ta w cyniczny, absurdalny i mroczny sposób opowiada o miłości, rozwodzie i zemście. Oglądając ją jesteśmy świadkami najgorszych ludzkich zachowań, jakich są w stanie dokonać w imię miłości lub w imię jej zniszczenia. Serial opiera się na powieści Alisst Nutting z 2017 roku.

W głównej roli występuje Cristin Milioti, która wciela się w Hazel Green, kobietę która próbuje uwolnić się z nieszczęśliwego małżeństwa z socjopatycznym milionerem. Ten, aby kontrolować swoją żonę wszczepia jej do głowy tajemniczy chip. Pozwala on śledzić kobietę, obserwować i poznawać jej emocje. Hazel ucieka do swojego rodzinnego miasta, aby znaleźć schronienie u swojego starzejącego się ojca Herberta, który to postanowił znaleźć swoje szczęście u boku lalki, do złudzenia przypominającej prawdziwego człowieka.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us z premierą w 2023 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.