w

Dracula – nowe zapowiedzi od Netflix i BBC!

claes bang in dracula tv series 1
netflix

Twórcy Sherlocka przedstawiają zupełnie nowe spojrzenie na najsłynniejszego wampira wszechczasów: wspaniałego, złowieszczego, rozkosznie zabójczego Hrabiego Drakulę.

Data światowej premiery serialu Dracula już w sobotę, 4 stycznia 2020 roku na Netflix, a teraz zerknijcie na dwie nowe zapowiedzi. Trzeba przyznać, że będzie naprawdę mrocznie i krwawo, czyli tak jak powinno być, jeśli chodzi o wampiryczne produkcje.

Trzy pełnometrażowe odcinki wyreżyserowali Jonny Campbell, Damon Thomas i Paul McGuigan.  Twórcami realizowanego przez BBC i Netflix serialu są Steven Moffat i Mark Gatiss.

Brytyjscy widzowie będą mogli oglądać Draculę na kanale BBC One. Poza Wielką Brytanią i Irlandią serial dostępny będzie dla użytkowników platformy Netflix.

Źródło: Netflix, BBC

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nos4a2 amc 14

NOS4A2 – serial w klimacie horroru podąża na AMC Polska

wiedzmin deralt henry

Wiedźmin – Sapkowski na planie serialu!