Dracula – nowe zapowiedzi od Netflix i BBC!

}

Data: 16 grudnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Twórcy Sherlocka przedstawiają zupełnie nowe spojrzenie na najsłynniejszego wampira wszechczasów: wspaniałego, złowieszczego, rozkosznie zabójczego Hrabiego Drakulę.

Data światowej premiery serialu Dracula już w sobotę, 4 stycznia 2020 roku na Netflix, a teraz zerknijcie na dwie nowe zapowiedzi. Trzeba przyznać, że będzie naprawdę mrocznie i krwawo, czyli tak jak powinno być, jeśli chodzi o wampiryczne produkcje.

Trzy pełnometrażowe odcinki wyreżyserowali Jonny Campbell, Damon Thomas i Paul McGuigan.  Twórcami realizowanego przez BBC i Netflix serialu są Steven Moffat i Mark Gatiss.

Brytyjscy widzowie będą mogli oglądać Draculę na kanale BBC One. Poza Wielką Brytanią i Irlandią serial dostępny będzie dla użytkowników platformy Netflix.

Źródło: Netflix, BBC

ZOBACZ TEŻ  Iron Fist - finałowy trailer 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.