w

NOS4A2 – serial w klimacie horroru podąża na AMC Polska

nos4a2 amc 14
AMC

1. sezon NOS4A2, serialu utrzymanego w gatunku horroru nadprzyrodzonego, będzie mieć polską premierę 9 stycznia 2020 o 22:00 na kanale AMC. Polską premierę 2. sezonu zaplanowano na czerwiec 2020, niedługo po premierze w USA.

NOS4A2 to adaptacja bestsellerowej powieści Joego Hilla z 2013 roku o tym samym tytule. Serial skupia się na Vic McQueen, granej przez Ashleigh Cummings, utalentowanej dziewczynie, która odkrywa w sobie nadnaturalną umiejętność do odnajdywania zagubionych rzeczy. Ten dar sprawia, że wchodzi w drogę nieśmiertelnemu Charliemu Manxowi (Zachary Quinto). Manx posiada nadprzyrodzone moce, które pozwalają mu żywić się duszami dzieci by zachować wieczną młodość. To, co z nich zostaje zabiera do Christmaslandu (Gwiazdkowej Krainy) – dziwacznego tworu swojej wyobraźni. Tu codziennie trwa Boże Narodzenie, a bycie smutnym jest wbrew zasadom. Vic stara się pokonać Manxa i uratować jego ofiary, ale sama musi uważać, by nie popaść w obłęd i nie stać się jedną z nich.

Ten niesamowity serial wykorzystuje cały potencjał przerażającej powieści Joego Hilla. Od samego początku NOS4A2 trzymał widzów w napięciu – a teraz jesteśmy gotowi, by ponownie zanurzyć się w tę opowieść w 2. sezonie. – powiedział David Madden, szef programmingu AMC

nos4a2 amc plakat do serialu
AMC

Źródło: news prasowy za AMC Polska

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mrs. maisel season 3 e1565370320395

Wspaniała Pani Maisel odnowiona na sezon 4.

claes bang in dracula tv series 1

Dracula – nowe zapowiedzi od Netflix i BBC!