Dr. Death – nowy zwiastun miniserialu Peacock

16 czerwca 2021 | Newsy

Platforma Peacock wydała nowy zwiastun serialu Dr. Death, który opiera się na prawdziwych wydarzeniach. To kryminalna produkcja opowiadająca o pewnym lekarzu, który z premedytacją okaleczał bądź uśmiercał swoich pacjentów.

Dr Christopher Duntsch, bo o nim mowa, był wschodzącą gwiazdą medycznej społeczności w Dallas. Błyskotliwy i charyzmatyczny młody lekarz doskonale odnajdował się w neurochirurgii. Nagle jednak trafiający do niego na stół pacjenci w celu przeprowadzanie złożonej, ale rutynowej operacji kręgosłupa, wracali do domu okaleczeni bądź nie wracali wcale. Gdy liczba ofiar zaczęła rosnąć jego praktykami zainteresowali się dwaj chirurdzy i młoda prokurator okręgowa.

Serial ukaże nam pokręcony umysł psychopaty i rażące zaniedbania systemu, który powinien chronić chorych i bezbronnych.

W tytułowej roli Joshua Jackson. Alec Baldwin wciela się w neurochirurga Roberta Hendersona, Christian Slater występuje jako chirurg naczyniowy Randall Kirby, a AnnaSophia Robb to prokurator Michelle Shughart.

Premiera serialu Dr. Death już 15 lipca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zadzwoń do Saula - czy 6. sezon będzie finałowym?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram