Armor Wars – kolejna produkcja Disney’a należąca do MCU

16 czerwca 2021 | Newsy

Disney+ zapowiada kolejny serial należący do piątej fazy Marvela. To produkcja Armor Wars, która opowie o przygodach postaci zwanej War Machine.

War Machine to James Rhodes, żołnierz armii amerykańskiej i wieloletni przyjaciel Tony’ego Starka. Przejmuje jedną z jego zbroi i od tego momentu walczy jako War Machine.

Produkcja ta jest odpowiedzią Disneya na prośby fanów o treści związane z Iron Manem. Choć ona sam zginął pod koniec filmu Avengers: Koniec gry to jednak pozostawił po sobie wielkie dziedzictwo.

Obecnie seria ta jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Wiadomo jedynie, iż w głównego bohatera w Armor Wars wcieli się Don Cheadle. Nie wybrano jeszcze producentów, showrunnera, ani scenarzystów.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  TNT zrezygnowało z 5. sezonu Bibliotekarzy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy