Piękna i Bestia – na Disney+ zmierza serialowy musical

}

Data: 16 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwają już prace nad prequelową limitowaną serią Piękna i Bestia, która opowie o wydarzeniach sprzed filmu z 2017 roku. Serial skupi się na postaciach Gastona i LeFou.

Do swoich ról powróca Luke Evans i Josh Gad. W serialu pojawi się także Briana Middleton jako Tilly. Za scenariusz do serialu odpowiadają Eddy Kitsis, Adam Horowitz i Gad. Wszyscy trzej są także współshowrunnerami. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków.

Za reżyserię pierwszego odcinka odpowie Liesl Tommy. Muzykę do serialu napisze kompozytor Alan Menken, a twórca tekstów do pierwszego epizodu będzie Glenn Slater. Ekipa na plan wejść ma wiosną 2022 roku.

Tak o swojej nadchodzącej produkcji mówi Disney:

Osadzona w świecie Pięknej i Bestii opowieść na lata przed epickim romansem, serial będzie podążał śladami Gastona i LeFou, którzy wyruszają wraz z przyrodnią siostrą LeFou – Tilly w nieoczekiwaną podróż pełną romansów, zabawy i przygody. Podczas niej odkryją wiele tajemnic z przeszłości, teraźniejszość staje się coraz bardziej niebezpieczna, a nowi wrogowie przysparzają coraz więcej kłopotów. Królestwo jak się okazuje skrywa jeszcze wiele tajemnic.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Tick - definitywny koniec serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.