Dopesick – miniserial Hulu o uzależnionej Ameryce na pierwszej zapowiedzi

}

Data: 8 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu wypuściła pierwszą zapowiedź limitowanego serialu Dopesick, który opiera się na książce Beth Macy opowiadającej o problemie amerykańskiego społeczeństwa jakim jest uzależnienie od opioidów.

Poznamy problem epidemii opioidów z jakim zmagają się Stany Zjednoczone od już kilku dziesięcioleci. Przedstawione zostaną różne punkty widzenia, od argumentów wytaczanych przez farmaceutyczny koncern Big Pharma, po te jakie mają przedstawiciele agencji rządowej Drug Enforcement Administration, która zajmuje się walką z narkotykami.

Za serial odpowiada Danny Strong. W obsadzie Dopesick znajdują się Michael Keaton. Peter Sarsgaard, Kaitlyn Dever, Will Poulter, John Hoogenakker, Rosario Dawson, Michael Stuhlbarg, Phillipa Soo, Jake McDoran, Ray McKinnon i Trevor Long.

Premiera Dopesick 13 października 2021 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: Zmora wilka – pierwsze spojrzenie na Vesemira!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.