Dopesick – miniserial Hulu o uzależnionej Ameryce na pierwszej zapowiedzi

8 sierpnia 2021 | Newsy

Platforma Hulu wypuściła pierwszą zapowiedź limitowanego serialu Dopesick, który opiera się na książce Beth Macy opowiadającej o problemie amerykańskiego społeczeństwa jakim jest uzależnienie od opioidów.

Poznamy problem epidemii opioidów z jakim zmagają się Stany Zjednoczone od już kilku dziesięcioleci. Przedstawione zostaną różne punkty widzenia, od argumentów wytaczanych przez farmaceutyczny koncern Big Pharma, po te jakie mają przedstawiciele agencji rządowej Drug Enforcement Administration, która zajmuje się walką z narkotykami.

Za serial odpowiada Danny Strong. W obsadzie Dopesick znajdują się Michael Keaton. Peter Sarsgaard, Kaitlyn Dever, Will Poulter, John Hoogenakker, Rosario Dawson, Michael Stuhlbarg, Phillipa Soo, Jake McDoran, Ray McKinnon i Trevor Long.

Premiera Dopesick 13 października 2021 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: Zmora wilka – pierwsze spojrzenie na Vesemira!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram