Doom Patrol będzie miał 4. sezon!

}

Data: 18 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas DC FanDome, wydarzenia które odbyło się w ubiegły weekend, poinformowano iż serial Doom Patrol doczeka się kolejnego, czwartego już sezonu. Produkcja ta opiera się na postaciach z komiksów DC.

Obecnie trwa emisja trzeciego sezonu. U nas na HBO GO. Wraz z informacją o przedłużeniu produkcji w sieci pojawiła się zapowiedź dalszej części trzeciej serii, która doczekała się emisji 6 odcinków.

Doom Patrol to serial należący do uniwersum DC, który z platformy DC Universe przeszedł do HBO Max. Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi.

Nowa seria ukazuje nam dalsze losy bohaterów po tym, jak w finale drugiego sezonu zmierzyli się z Candlemakerem. Superbohaterowie stają na rozdrożu i muszą zdecydować kim są i kim chcą być. Sprawy komplikuje pojawienie się Madame Rouge, która przybywa z bardzo konkretną misją. Jej problemem jest jednak to, iż jej nie pamięta…

Do powracającej głównej obsady w trzeciej serii dołączyli Michelle Gomez jako Madame Rouge i Micah Joe Parker, Wynn Everett, Miles Mussenden, Anita Kalathara oraz Gina Hiraizumi jako członkowie Sisterhood of Dada.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Modern Love – antologiczna seria romantyczna powraca z 2. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.