Peacemaker z zwiastunem i zza kulisowym materiałem!

}

Data: 18 października 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max opublikowało ciekawe materiały promujące serial Peacemaker, który opiera się oczywiście na postaci z komiksów DC. Produkcja ta jest spin-offem filmu Legion samobójców Jamesa Gunna.

Poniżej zapoznać możecie się z pierwszą zapowiedzią serialu. Jeśli chcecie to kolejny filmik zabierze Was za kulisy produkcji.

Serial opowie o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie.

W Peacemakera wciela się John Cena. W pozostałej obsadzie znajdują się Steve Agee jako John Economos, Danielle Brooks jako Leota Adebayo, Robert Patrick jako Auggie Smith, Jennifer Holland jako Emilia Harcourt, Freddie Stroma jako Vigilante/Adrian Chase oraz Chukwudi Iwuji jako Clemson Murn, a także Lochlyn Munro, Annie Chang, Christoper Heyerdahl, Elizabeth Faith Ludlow, Rizwan Manji, Nhut Le, Aison Araya i Lenny Jacobson.

Premiera serialu zaplanowana jest na 13 stycznia 2022 roku. Pierwszy sezon Peacemakera składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Narcos: Meksyk – produkcja otrzymała zamówienie na 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.