Dom pod Dwoma Orłami to nowy serial TVP. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do niego!

25 października 2019 | Newsy

Dom pod Dwoma Orłami to nowy historyczny serial TVP, który opowie historię Dolnego Śląska. We Wrocławiu właśnie rozpoczęły się zdjęcia do niego. Jak na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera produkcji.

Jak zapowiada TVP ma to być zrealizowana z epickim rozmachem historia tożsamości Dolnego Śląska opowiedziana przez pryzmat tytułowego Domu pod Dwoma Orłami i jego mieszkańców. Akcja serialu rozpocznie się latem 1997 roku, tuż przed nadejściem wielkiej powodzi, która zalała Wrocław.

Za reżyserię odpowiada Waldemar Krzystek. Jest on także współautorem scenariusza wraz z Małgorzatą Kopernik. W obsadzie znaleźli się m.in. Sonia Mietielica, Agnieszka Mandat, Karolina Gruszka, Małgorzata Zajączkowska, Karolina Rzepa, Adrian Zaremba, Andrzej Seweryn, Adam Ferency, Artur Żmijewski, Jan Frycz oraz Cezary Łukaszewicz.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Będzie 4. sezon "Billions"

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram