The 100

The 100 otrzyma swój spin-off!

25 października 2019 | Newsy

Serial The 100 nieubłaganie zmierza ku końcowi, bowiem w przyszłym roku zadebiutuje już jego siódmy i zarazem finałowy sezon. Jednakże stacja CBS zdecydowała się nie kończyć tej historii i zamówiła pilot nowego serialu rozgrywającego się w znanym nam świecie.

Nowa seria ma być zarówno spin-offem, jak i prequelem oryginalnej produkcji. Jej akcja rozegra się na 97 lat przed wydarzeniami z The 100, a więc w trakcie wyniszczającej wojny nuklearnej. Poznamy grupę ocalałych, którzy próbują poradzić sobie w nowym świecie i zbudować namiastkę tego co pamiętają na całkowitych zgliszczach.

Reżyserem i autorem scenariusza pilota nowego serialu będzie twórca The 100 – Jason Rothenberg. Odcinek pilotażowy wyemitowany zostanie jako jeden z odcinków finałowego sezonu oryginalnego serialu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zielona Latarnia od HBO Max ma pierwszego reżysera!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram