w

The 100 otrzyma swój spin-off!

The 100

Serial The 100 nieubłaganie zmierza ku końcowi, bowiem w przyszłym roku zadebiutuje już jego siódmy i zarazem finałowy sezon. Jednakże stacja CBS zdecydowała się nie kończyć tej historii i zamówiła pilot nowego serialu rozgrywającego się w znanym nam świecie.

Nowa seria ma być zarówno spin-offem, jak i prequelem oryginalnej produkcji. Jej akcja rozegra się na 97 lat przed wydarzeniami z The 100, a więc w trakcie wyniszczającej wojny nuklearnej. Poznamy grupę ocalałych, którzy próbują poradzić sobie w nowym świecie i zbudować namiastkę tego co pamiętają na całkowitych zgliszczach.

Reżyserem i autorem scenariusza pilota nowego serialu będzie twórca The 100 – Jason Rothenberg. Odcinek pilotażowy wyemitowany zostanie jako jeden z odcinków finałowego sezonu oryginalnego serialu.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

193624 1.1

Dom pod Dwoma Orłami to nowy serial TVP. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do niego!

352x500

Apple TV+ zekranizuje cykl powieści Fundacja Isaaca Asimova!