Pełniejsza chata sezon 5. bez Lori Loughlin!

18 marca 2019 | Newsy

W piątym i zarazem finałowym sezonie serialu Pełniejsza chata nie zobaczymy Lori Loughlin, która wcielała się w postać Becky.

Lori została usunięta z serialu przez skandal jaki wybuchł w zeszłym tygodniu. Dotyczy on masowego oszustwa związanego z przyjęciem na studia. W sprawie oskarżonych jest około 50 osób, ale głównymi są Loughlin i Felicity Huffman. Wszystkie produkcje w jakich aktualnie występowała Lori zostały zawieszone. Jeśli chodzi o postać Becky to zostanie ona usunięta. Nie będzie to problemem bowiem zdjęcia do 5. sezonu jeszcze się nie rozpoczęły.

Pełniejsza chata to sequel popularnego serialu komediowego Pełna chata emitowanego na przełomie lat 80. i 90. Wszystkie cztery sezony dostępne są na Netflix.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Z Nation - koniec serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram