Pełniejsza chata sezon 5. bez Lori Loughlin!

}

Data: 18 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

W piątym i zarazem finałowym sezonie serialu Pełniejsza chata nie zobaczymy Lori Loughlin, która wcielała się w postać Becky.

Lori została usunięta z serialu przez skandal jaki wybuchł w zeszłym tygodniu. Dotyczy on masowego oszustwa związanego z przyjęciem na studia. W sprawie oskarżonych jest około 50 osób, ale głównymi są Loughlin i Felicity Huffman. Wszystkie produkcje w jakich aktualnie występowała Lori zostały zawieszone. Jeśli chodzi o postać Becky to zostanie ona usunięta. Nie będzie to problemem bowiem zdjęcia do 5. sezonu jeszcze się nie rozpoczęły.

Pełniejsza chata to sequel popularnego serialu komediowego Pełna chata emitowanego na przełomie lat 80. i 90. Wszystkie cztery sezony dostępne są na Netflix.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Z Nation - koniec serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.