w

Pełniejsza chata sezon 5. bez Lori Loughlin!

fuller

W piątym i zarazem finałowym sezonie serialu Pełniejsza chata nie zobaczymy Lori Loughlin, która wcielała się w postać Becky.

Lori została usunięta z serialu przez skandal jaki wybuchł w zeszłym tygodniu. Dotyczy on masowego oszustwa związanego z przyjęciem na studia. W sprawie oskarżonych jest około 50 osób, ale głównymi są Loughlin i Felicity Huffman. Wszystkie produkcje w jakich aktualnie występowała Lori zostały zawieszone. Jeśli chodzi o postać Becky to zostanie ona usunięta. Nie będzie to problemem bowiem zdjęcia do 5. sezonu jeszcze się nie rozpoczęły.

Pełniejsza chata to sequel popularnego serialu komediowego Pełna chata emitowanego na przełomie lat 80. i 90. Wszystkie cztery sezony dostępne są na Netflix.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

diablo 2 artwork cover

Diablo – będzie animowana adaptacja gry od Netflixa!

after life ep06 d19 032 r 1

After Life – recenzja – Chamsko-uroczy serial, który trzeba obejrzeć!