Przeczytano:

Loki – poznajcie agenta Mobiusa w nowym klipie promującym serial

18 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Podczas rozdania nagród MTV Marvel zaprezentował nowy klip promujący serial Loki. W dużej mierze poświęcony jest on postaci Owena Wilsona – agentowi Mobiusowi. Relacje pomiędzy nim a nordyckim bogiem psot i oszustw mogą być jednym z najciekawszych elementów nadchodzącej produkcji.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń. Z powodu szkód jakie wyrządził na osi czasu zostaje aresztowany przez organizację Time Variance Authority, z która musi współpracować, aby naprawić załamaną przez siebie rzeczywistość.

W tytułowej roli oczywiście powraca Tom Hiddleston. Partnerują mu Wilson, Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming, Richard E. Grant otaz Wunmi Mosaku.

Serial Loki to trzecia produkcja Marvel Studios, która zadebiutuje na Disney+. Pierwszy był WandaVision, a potem The Falcon and the Winter Soldier.

Premiera serialu Loki już 9 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również